Drukarnia cyfrowa

Funkcjonując jako drukarnia cyfrowa w Łodzi dbamy o to, aby umożliwiać agencjom marketingowym oraz innym podmiotom zajmującym się działalnością w branży reklamowej zaopatrzenie się w najlepsze materiały poligraficzne, umożliwiające zapewnienie sobie skutecznej promocji na rynku.

Korzystając z bardzo rozbudowanego, nowoczesnego parku maszyn, wykorzystujemy zarówno nowoczesną technologię, jaką jest druk cyfrowy, jak również metody offsetowe – wszystko po to, aby nasi Klienci otrzymali dokładnie takie ulotki, wizytówki, papier firmowy, notesy czy katalogi, jakich potrzebują. Druk ulotek i innych materiałów poligraficznych każdorazowo wymaga przygotowania projektu – w ramach świadczonych przez nas usług możecie liczyć również na pomoc grafików w tym aspekcie – i to na każdym etapie realizacji zamówienia.

Innowacyjna technologia, nowoczesny sprzęt, a także zatrudnieni w naszej firmie eksperci to gwarancja, że do rąk każdego z naszych Klientów trafi wysokojakościowy papier firmowy, eleganckie teczki ofertowe, precyzyjnie wykonane, a jednocześnie tanie ulotki i wizytówki oraz wiele więcej. W trosce o to, by odpowiedzieć na absolutnie wszystkie oczekiwania naszych Klientów, podejmujemy się także realizacji nietypowych zleceń (jak chociażby etykiety zabezpieczające czy napisy i grafiki na materiałach syntetycznych).

Druk cyfrowy


 
Nowoczesne maszyny cyfrowe nie odbiegają jakością druku od maszyn offsetowych
 

Potrzebujesz pomocy?

Czuj się swobodnie i zadzwoń lub napisz do nas.
Nasi konsultanci i graficy chętnie pomogą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Tel. +48 881 957 098 | biuro@wydrukujcyfrowo.pl

Wydrukuj cyfrowo!

Przed przystąpieniem do realizacji Waszego zamówienia, wszystkie pliki są sprawdzane przez naszych grafików. Mimo naszych starań musicie mieć na uwadze, że obowiązek prawidłowego przygotowania pliku do druku należy do Was. Przed wysłaniem do nas pliku sprawdźcie poprawność i zgodność parametrów z oczekiwanym produktem.

Druk cyfrowy - program partnerski

Program partnerski

Zapraszamy do współpracy w ramach programu partnerskiego...
więcej...

Druk cyfrowy - pomoc ekspertów

Pomoc ekspercka

Nasza doświadczona kadra jest do Waszej dyspozyji.

skontaktuj się z nami

Druk cyfrowy - pomoc ekspertów

Próbki produktów

Ulotki, wizytówki, papier firmowy oraz inne produkty druku cyfrowego...
zamów pakiet próbek

Druk cyfrowy - krótkie terminy realizacji

Krótkie terminy

Dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego druku - dostępna jest opcja druku Express.

Jeśli nasza oferta spotkała się z zainteresowaniem, skontaktujcie się z nami:

Michalczyk i Prokop sp. z o.o. | Łódź 93-588 | Skrzywana 9 | Tel. +48 881 957 098 | biuro@wydrukujcyfrowo.pl